Mazda CX-5Absolutnie zjawiskowa, łącząca w sobie piękno i komfort pasażerów, pozostawiając ogrom emocji dla kierowcy. Całkowicie nowy SUV Mazda CX-5 to kompaktowy model stworzony z myślą o człowieku. Doskonale dobrane wykończenie wnętrza znakomicie podkreśla charakter kierowcy. Wszystko po to, by stworzyć z nim perfekcyjną jedność zgodnie z filozofią projektową Mazdy. O cechach charakteru nowego auta opowiadają eksperci z serwisu Mazda-Opole.pl.

Bezpieczeństwo szyte na miarę

Wyposażenie nowej Mazdy ma w swojej misji sprawić, by kierowca czuł się na drodze pewnie. Najnowszy napęd na cztery koła i-ACTIV AWD i pakiet systemów bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE dba o ochronę wszystkich użytkowników pojazdu. Aktywny tempomat (MRCC) z funkcją “Stop and Go”, system adaptacyjnych świateł LED oraz system wspomagający hamowanie (Advanced SCBS) to jedne z najnowszych rozwiązań technologicznych. Ich obecność w samochodzie gwarantuje nie tylko najwyższy komfort jazdy, ale zapewnia bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Komfort jazdy, jakiego jeszcze nie znasz

Nad wrażeniami z jazdy czuwa każdy aspekt zaawansowanego systemu SKYACTIV, opracowany z myślą o precyzyjnym prowadzeniu i zwiększeniu szybkości reakcji na zamierzenia kierowcy. Dodatkowo zastosowanie technologii G-Vectoring Control pozwoliło na znacznie bardziej dynamiczne pokonywanie zakrętów, zachowując tym samym pewną przyczepność nawet przy ostrych łukach. Wisienką na torcie jest system informacyjno-rozrywkowy MZD Connect pozwalający pasażerom na kompletne zrelaksowanie się podczas podróży.

Co gra w sercu?

Płynne przyspieszanie, niespotykane osiągi i niskie zużycie paliwa. To tylko kilka z przełomowych aspektów zupełnie nowych silników kompaktowego SUVa. CX-5 zostanie wyposażona w benzynowe motory SKYACTIV-G 2,0 l i 2,5 l o osiągach porównywalnych do hybrydowych odpowiedników. Ponadto jednostka SKYACTIV-D 2,2 l zadziwi nas swoją cichą pracą, nadając jeździe całkowicie nowy wymiar. Radość z prowadzenia to główny czynnik decydujący o doborze nowych silników Mazdy. Inżynierowie kierowali się jedną myślą: integracja kierowcy z samochodem.

Samochód z duszą

Design KODO. To styl projektowania charakteryzujący się dynamiczną sylwetką przy zachowaniu kompaktowego charakteru pojazdu. Przestronne wnętrze pozwala cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, podczas gdy kolor nadwozia Soul Red Crystal sprawia, że całość wprost emanuje nietuzinkowym pięknem urzekającym każdego.

“Dusza Ruchu” obecna jest w każdym calu najnowszego SUVa Mazdy i osobiście, wraz z serwisem Mazdy w Opolu, wprost nie możemy się doczekać premiery CX-5. Mamy ogromną nadzieję, że zapewnienia konstruktorów okażą się w 100% prawdziwe i już niedługo będziemy mogli cieszyć się fascynującymi wrażeniami z prowadzenia samochodu, który poradzi sobie w każdych warunkach, zachowując przy tym styl i elegancję luksusowych aut miejskich.

Facebook